KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16129173
nr 1612 9173
Oljemålningar
2 st, Oidentifierad konstnär. Arabisk marknad. Signerade, daterade 1964 respektive -65, Olja på duk, yttermått inklusive ram: 53x41 - 70x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:34:42
100 kr
300 kr
1.000 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr